Ürünlerimiz

Duyurular

E-Bülten

Haberler

Hava Durumu

Döviz

1 $ = 3,79 TL
1 € = 4,67 TL
834320 Ziyaretçi

A / O

AMPHIBIOUS OUTFITTERS

Amphibious Outfitter Dalış Toplumu’na 12 yıldan beri giysi üretmektedir. Yıllar boyunca A/O’nun cüretkar ve daha yumuşak olan alışılagelmiş grafikleri 80 den fazla ülkede en popüler Scuba tişörtleri olarak bilinmektedir.

A/O’nun ürün çizgisindeki başarısı sadece bizim kaliteye ve müşteri servisine olan bağlılığımızı arttırdı. 2007 yılında A/O, ResortWear ve A/O Fashion’u piyasaya tanıttı. Aynı zamanda A/O tüm A/O Classiclerinin görünümünü tazeledi. Bu yeni serinin başarısı Scuba Tişörtlerinde başka bir birincilik getirdi. Artık Scuba T’ler sadece dalıştan sonra değil aynı zamanda günlük hayatta hem dalanlar hem de dalmayanların ilgisini çekerek kullanılmaya başlandı ve ciddi bir rekabet ortamı yarattı. Rinspuna basılan ve %100 pamuklu Vintage renklerle çekmecenizin en yumuşak tişörtleridir.

A/O tüm perakende satış yapan partnerlerine teşekkür eder ve gelecek yıllarda da devam eden başarılar dileriz. Bizim size sözümüz tüm ailenin nerde olursa olsun giymekten keyif alacağı yeni,yaratıcı,öncü ve üstün grafikler sunmaktır.

 
EEL CAVE
 
 
DEEP SKULL
 
 
SHARK HEAD
 
 
SUNKEN PLANE
 
 
 
EEL TANK
 
 
DEEP SEA SALVAGE
 
 
DIVE WITH ME
 
 
NITROGEN WHT