Ürünlerimiz

Duyurular

E-Bülten

Haberler

Hava Durumu

Döviz

1 $ = 3,79 TL
1 € = 4,65 TL
818900 Ziyaretçi

Basket Sedye


BASKET SEDYE

ISO 9001: 2000 kalite standartlarında üretilmiştir.

 ÖLÇÜLER

Max. Uzunluk         2170 mm

Genişlik                 670 mm

Yükseklik               185 mm

Kapasi te                175 kg

Ağırlık                     13,5 kg

Dağlık arazide, limanlarda, helikopterlerde, gemilerde, itfaiye birliklerinde ve tüm arama kurtarma mercilerinde kullanılmak üzere üretilmiştir. Sedye hafif, sağlam leke tutmayan özel plastik malzemeden üretilmiştir. Sedyenin mukavemetini arttırmak için çevresinde alüminyumdan özel iskelet sistemi mevcuttur. Gövdenin çevresinde merkeze orantılı askı delikleri mevcuttur, bu sayede helikopterden, yüksek binalardan yada dağlık arazide dik yamaçlar- dan hasta almak yada taşımak kolaydır. Sedye üzerinde 3 adet emniyet kemer sistemi mevcuttur.
BASKET SEDYE HELİKOPTER TAŞIMA KEMERİ

Helikopterden veya yüksek binalarda üst katlardan özel vinçler sayesinde hasta indirilirken veya kurtarma yapılırken kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kemer üzerinde 4 adet 2 ton taşıma kapasiteli çelik karabina mevcuttur. KS 010 A taşıma ve kaldırma kemeri Basket sedye ile birlikte 2 ton kaldırma kapasitesine sahiptir. Opsiyonel olarak sunulmaktadır .
BASKET SEDYE SU KALDIRMA DESTEĞİ


Denizde, gölde ve akarsularda kurtarma esnasında basket sedyenin batmaması için tasarlanmış poliüretan malzemeden üretilen su kaldırma desteğidir.Basket sedye ile birlikte 150 kg’ma kadar suya karşı direnç sağlamaktadır.
Basket sedye üzerine velcro bantlar ve kemer yardımı ile sabitlenmektedir.