Ürünlerimiz

Duyurular

E-Bülten

Haberler

Hava Durumu

Döviz

1 $ = 3,79 TL
1 € = 4,65 TL
818875 Ziyaretçi

Power units

Yeni WEBER olan en iyi ilk grev araçlar aynı anda çalışması için tasarlanmıştır HYDRAULIK güç birimleri. Deposu hacmi öyle birkaç kurtarma silindirlerin dağıtım sonra bile () kurtarma kesici veya kurtarma dağıtıcı ile iş RZ 1, 2 ve RZ RZ 3 örneğin ölçülür hala mümkündür. Senin ilk iki grev aracının eşzamanlı operasyon sunan ek olarak, bu güç ünitesi çift hız seçeneği benzersiz "Turbo seçtiğiniz aracın" operasyonu var.
Bu yüksek petrol akışı sadece daha da dinamik ve araç ivme, örneğin, kesme sağlar daha hızlı verir fonksiyonu. 2 x 20 metre hortum assemblies (1 x, 1 sarı x) kare kırmızı tamamlanması, bu birim esnek ve özgür çalışma yelpazesi sunmaktadır hortum makaraları monte. Makaraları geri sarma ve hidrolik hortum yayıyoruz istenmeyen engelleyen otomatik fren kolu ile donatılmışlardır. Komple ünitesi iki büyük asansör ile olan kolaylıkla taşınabilmektedir komple sistem sağlar kulplar takılmıştır.

Monte hortum makaraları ve ultrahighpressure hortumlar 2 x 20 İki kademeli güç üniteleri ya seçtiğiniz aracı işletim için kaplinler ile m çift hızlı "turbo" operasyonu veya iki araç simultanesous çalışması için. Makaraları ayrı ayrı olsa bile hortumlar basınç altında çalıştırılabilir. Entegre sarma ve ayarlanabilir reel fren ile. Hortum makarası da güç ünitesinin tarafında monte edilebilir.
Çift hortum makarası ve 2 x 20 m hortum ile 3 araç eşzamanlı operasyon için hidrolik güç ünitesi. 3 silindirli güç ünitesi ve yan veya ücretsiz ayakta hortum makarası EHF 20 monte edilebilir-T bağlanabilir.

Bu "kurtarma verimliliği değişiklikleri dünyanın ilk" akıllı oli akışı "seçici güç ünitesi,". Bu devrim yaratan tasarım en iyi yağ basıncı yüksek petrol akışı ile ilgili olarak gerekli malzemeleri. Sonuç görülmemiş araç hız ve performans. Ayrıca, hortum makarası konforu ile komple sistem geri geliyor.