Ürünlerimiz

Duyurular

E-Bülten

Haberler

Hava Durumu

Döviz

1 $ = 3,79 TL
1 € = 4,67 TL
834294 Ziyaretçi

Sealife

SEALIFE

Yeryüzünün %75’inden fazlası sularla kaplı ve sualtı dünyamızda yeryüzünde bulunmayan 25000 çeşit balık ve sayısız formda vahşi hayvan bulunmaktadır. SeaLife® dünyanın sualtı kaynaklarının değerini bilme ve koruma eforlarını aktif olarak desteklemektedir.

Tropikal bölgelerde ilk defa snorkeling yapıyor ya da yıllık scuba gezisindeyseniz, SeaLife® kamera ve aksesuarları sualtı dünyasını keşfetmenize yardımcı olur. Derinlikleri keşfettikçe çektiğiniz sualtı resimleriyle bir sonraki sualtı maceranıza kadar teselli bulabilirsiniz. Bu fotografik kısa hikayeler nadir olarak ortaya çıkan bir dünyanın yarattıklarının kalıcı kayıtlarını oluşturmaktadır.

25 yıldan fazla bir süredir, Pioneer Research dünyanın en popüler sualtı kameralarını yarattı. Pioneer 1993 yılında SeaLife® kameralarını geliştirdi. Yeni bir kamera çeşidi olarak sualtında fotoğraf çekmeyi öncekinden çok daha kolay ve zevkli bir hale getirdi. 2000 yılında, SeaLife® sualtı resimlemesinde bir devrim yaratan ilk dijital kamerasını piyasaya çıkartarak sualtı görüntülenmesinin yolunu açtı. Bugün SeaLife® popüler sualtı film ve dijital kamera ve sualtı kamera aksesuarlarında geniş bir donanım sunmaktadır. SeaLife® tek gerçek genişleyebilir kamera sistemidir ve dilediğiniz zaman aksesuar ekleyebilirsiniz – tüm SeaLife® sualtı elektronik flaş ve lensleri herhangi bir SeaLife® kamerasınınkiyle değiştirilebilir.


SeaLife Taahütü

SeaLife® Kameraları dalış endüstrisi sualtı keşfini teşvik eden ürün ve programlar yoluyla desteklemektedir. Biz sürekli ürün yelpazemizi değerlendirip, en zor koşullarda bile aygıtımızın en tutarlı sonucu verdiğinden emin olmaya çalışıyoruz.

Snorkelciler ve ileri seviye dalıcıları sualtı fotoğrafçılığın deneyimini yaşatmak iççin davet ediyor ve her müşterinin ihtiyacını tatmin etmek için çabalıyoruz. Yaygın bayilerimiz, dalış mağazaları ve endüstriyel kurumlar yoluyla, sualtı dünyasına olan ilgiyi arttırmak için fırsatlar aramaya devam ediyor ve sualtı ortamının değerinin bilinmesini için çalışıyoruz.

 
 
DC600 ELITE SET
 
 
INNER CAMERA DC 600
 
 
DC 600 6MP
 
 
DC 600 PRO SET