Ürünlerimiz

Duyurular

E-Bülten

Haberler

Hava Durumu

Döviz

1 $ = 3,79 TL
1 € = 4,65 TL
818863 Ziyaretçi

West Scout

WEST SCOUT aslında bir Amerikan giyim markası olmasına rağmen 1987 yılında Fremil International, markanın hisselerini alınca şirket İtalyanlara geçmiş oldu.

West Scout ürünleri sağlamlığı, sıcak tutma ve su geçirmezlik gibi özellikleri ile hemen fark edilen ve o zamanlarda Kuzey Amerika’daki Maine bölgesinde ormancılar tarafından kullanılırken aynı anda Boston şehrindeki sahil güvenlik görevlilerininde tercih ettiği bir markaydı.

West Scout, İtalyan dizaynı, zevki, kültürü ve stili ile yüksek kaliteli kumaş ve dokumayı, %100 su geçirmezlik, fonksiyonellik, hafiflik ile buluşturmanın başarısını taşımakla kalmayıp, spor malzemeleri sektöründe referans olarak kabul edilmiştir.

Şirketin ruhunu temsil eden “People Like You” cümlesi dağlardaki ve sahillerdeki bütün insanları farklı bir dünyanın parçası olduklarını hissettirmek üzere kullanılan bir slogandır.

West Scout, hissettiği coşkuyu aynı takımda yer aldıklarını düşündüğü müşterilerinede aktarırken bunu teknik ve dinamik bir şekilde sunmayı hedeflemiştir.

9 farklı kayak giyim serisi olan ürünlerin herbiri, o serinin gereksinimlerine uygun teknik ve stil düşünülerek dizayn edilip, üretilmişlerdir.

Bu başarının sağlanması, ayrı bir önem verilen araştırma ve geliştirme departmanı sayesinde sağlanırken; şirketin birçok çalışanı dünya stilistik trendlerinide, sürekli olarak, büyük bir azimle takip etmektedirler.

Bu arada profesyonel test edicilerle kurulmuş olan yakın işbirliği sayesindede İtalya’daki 40 İtalyan Kayak Okulu bu markayı tercih etmektedirler. Böylece saha üstünde ürünlerin denenmişliği artmakta ve marka imajına olumlu katkılar sağlanmaktadır.
Giyim