Ürünlerimiz

Duyurular

E-Bülten

Haberler

Hava Durumu

Döviz

1 $ = 3,79 TL
1 € = 4,67 TL
834317 Ziyaretçi

Zincirli Beton Kesme Makinası

CE-2171-RS D8-D6
Marka :
Kullanım Amaçları: : İnce çatı kaplama saçları ve metaller ile çivili odun kesme işlemleri....
Açıklama: : Dünyanın bir çok itfaiye ve arama kurtarma teşkilatlarında kullanılan CUTTER'S EDGE, motor gücü, zincir tasarımı ve bakım kolaylıkları ile kendini kanıtlamıştır. Klasik palalı cihazlardan çok daha uzun ömürlü, dayanıklı ve emniyetlidir.

 


Concrete Sawing Kit
Marka : Cutter's Edge
Kullanım Amaçları: : Beton operasyonları.
Açıklama: : 1 Alüminyum kutu 1 CE101C/12 veya CE101C/14 beton testeresi 1 CE40-100 motopomp 1 1/2 inc dişi x 3/4 inc erkek adaptör 1 3/4 x 3/4 konnektör 1 Yakıt deposu 1 Su deposu 1 2 zamanlı motor yağı ( 6 tank için ) Onarım kiti ve yedek parçalar 1 WD-40 pas sökücü vb... Beton kesme testeresinin tüm aksesuvarlarının bulunduğu ve taşımada kolaylık sağlayan metal kutu ile kullanıma sunulur... İçerisindeki motopomp testerenin soğutulmasında kullanılmaktadır. Ağırlığı 6,5 kg'dır.

 


Bullet Chain
Marka :
Kullanım Amaçları: : Cutter-edge benzinli odun kesme testereleri için.
Açıklama: : Kurşun şekilli tasarımı sayesinde klasik benzinli odun testeresi zincirlerinin yaşadığı problemleri yaşamaz.Enkaz üzerindeki çalışmalarda kesilen materyalin altında bulunan yatak, yorgan, pike, halı gibi malzemeler zincire dolanmaz, zorlanmadan keser. Bileme gerektirmez. Geri tepme olasılığını en aza indirir.